Nasza kadra

Dominika Tutak-Korzeniewska

Nauczyciel

Jestem pedagogiem specjalnym z zakresu oligofrenopedagogiki, surdopedagogiki, wczesnej interwencji oraz wspomagania rozwoju dziecka. Terapeutą Empathy Dolls® Trenerką Sensoplastyki oraz Metody Ruchu Rozwijającego wg. W. Sherborne. Instruktorką Jogi dla dzieci oraz instruktorką teatralną.
Posiadam tytuł nauczyciela mianowanego. Moje długoletnie doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno pracę z dziećmi w przedszkolu integracyjnym jak i przedszkolach ogólnodostępnych oraz ośrodku wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.
W mojej pracy najważniejsze dla mnie są szacunek do Dziecka i Rodzica, empatia i uczciwość.
Parafrazując pisarza Leopolda Tyrmanda:
"— (...) Czy lubi pani dzieci?
— Bardzo. Poza tym pracę, kwiaty, psy i książki. Nie znoszę brzydkich mebli, złego wychowania, nudy, głupoty i kołtuństwa".
Wybrane formy doskonalenia w których uczestniczyłam:
studia podyplomowe,
- kierunek: Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz zespołem Aspergera dla pedagogów specjalnych (w trakcie)
- kierunek: Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dziecka
- kierunek: Instruktor teatralny
kurs kwalifikacyjny
- kierunek: pedagogika specjalna, Surdopedagogika
studia magisterskie
- kierunek: Zarządzanie w oświacie
studia licencjackie
- kierunek: pedagogika specjalna, Oligofrenopedagogika

Copyright © 2017. All rights reserved.
KOLOR