Edyta Wdowiak-Grabek

Nauczyciel kontraktowy. Ukończyła studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o kierunku edukacja zintegrowana i przedszkolna oraz studia w Akademii Pedagogiki Specjalnej o specjalizacji pedagogika korekcyjna. Swoje doświadczenie wzbogaca na bieżąco, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Praca z dziećmi nauczyła ją dużej pokory, cierpliwości i zdecydowanie powiększyła jej spontaniczność. Jej ukochanym miejscem są polskie góry. To idealne miejsce na nabranie dobrej energii. W wolnej chwili lubi czytać kryminały. Jedną z zasad, którymi stara kierować się w życiu jest: „Traktuj innych tak, jakbyś sam chciał być traktowany”.

Edyta Wdowiak-Grabek

Grupa Biedronki