Katarzyna Biwojno

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła filologię polską z logopedią, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z elementami terapii pedagogicznej oraz organizację i zarzadzanie oświatą. Uwielbia pracę z dziećmi a także angażować je do działania i różnych projektów. W czasie wolnym lubi gotować , czytać książki. Mama 3-letniego Tymka, który jest jej całym światem i motorem do ulepszania siebie .Kobieta z zasadami, przynajmniej tymi obowiązującymi w sali przedszkolnej .

Katarzyna Biwojno

Grupa Sowy